КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Привітання > Київський інститут Національної гвардії України відзначає День Державного Прапора та 31 річницю Незалежності України

Київський інститут Національної гвардії України відзначає День Державного Прапора та 31 річницю Незалежності України

Шановні військовослужбовці, працівники та ветерани Національної гвардії України!

Важкі випробування на зрілість та патріотизм проходить зараз наша країна і весь демократичний світ, зачаївши подих, констатує утвердження нашої суверенності. Імперські амбіції ворога зазнають краху в нашій країні та сорому на весь світ.

Кольори нашого прапора уособлюють не лише небесну блакить та пшеничні поля, а й непорушний зв’язок часів та спадкоємність поколінь у волелюбності та свободі від сходу до заходу, від півночі до півдня нашої країни. Важка щоденна праця, бойові подвиги, перемоги та культурні досягнення – ось вони, складові нашої незалежності.

Під покровом синьо-жовтого стягу військовослужбовці Київського інституту Національної гвардії України стоять на захисті державних цінностей, щасливого майбутнього наших поколінь на благо нашої України.

Від щирого серця бажаємо вам миру! Нехай серця і душі кожного українця сповнюються гордістю за нашу країну, вільну і незалежну, процвітаючу і щасливу.

Служба інформації та комунікації КІНГУ

Привіт