КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > 28 липня – День Української Державності

28 липня – День Української Державності

28 липня Україна відзначає День Української Державності, встановлений Указом Президента України від 24 серпня 2021 року № 423. Це свято фундаментує тисячолітні традиції українського державотворення. Його початок ще від часів заснування міста Києва та  князювання Володимира Великого. День Української Державності утверджує зв’язок сучасних українців з багатьма поколіннями нашого народу. Наш тисячолітній державотворчий досвід, культура,  самобутність, незламність та стійкість, волелюбний характер  –  уособлює в собі це свято.

Подвиги наших воїнів, мудрість наших людей у боях є невід’ємними складовими державотворення.

Невігластво та неосвіченість ворогів атакує наші землі, але після важкого тернистого шляху нашого народу, після всього, чого ми навчилися за століття боротьби за свою свободу закарбувало в нас розуміння, що ми ніколи не віддамо своєї незалежності!

Берегти єдність зараз, працювати разом на перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо. А отже, зможемо зробити те, що не вдавалося зробити попереднім поколінням. Це стосується й нашого захисту в цій війні за незалежність, і нашого руху в об’єднану Європу до повноправного членства у ЄС.

Прийміть сердечні вітання з нагоди всенародного свята – Дня Української Державності! Бажаю нових успіхів у вирішенні нашого спільного головного завдання – побудови заможної демократичної України. Щиро зичу вам доброго здоров’я, мирного неба над головою, родинного благополуччя та життєвих гараздів!

Слава Національній гвардії України!

Слава Україні!

 

Служба інформації і комунікації КІНГУ

Привіт