Київський інститут > Війна > Водолази Нацгвардії підняли з дна Київського водосховища збитий російський гелікоптер з екіпажем

Група спецпризначенців-водолазів Нацгвардії дістали з Київського моря ворожий гелікоптер МІ-35М, збитий у перші дні війни над водосховищем.

Це вже другий “евакуйований” ворожий гвинтокрил водолазами Нацгвардії спільно з представниками ДСНС України з дна водойми.

Перший МІ-24П підняли на поверхню на початку квітня. Щоправда, тепер нацгвардійці змогли доправити до берега й тіла двох пілотів.

Далі, за словами військовослужбовці, гелікоптер направлять у дослідницькі центри для вивчення. Зокрема, такі виявлення ворожої техніки слугуватимуть черговим доказом російського вторгнення в Україну.