КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

КИЇВСЬКИЙ ІНСТИТУТ

Київський інститут > Важливе > Київський інститут НГУ продовжує функціонувати та оголошує набір абітурієнтів на навчання!!!

Київський інститут НГУ продовжує функціонувати та оголошує набір абітурієнтів на навчання!!!

В умовах дії правового режиму воєнного стану Київський інститут Національної гвардії України продовжує працювати та мобілізує свої зусилля щодо забезпечення життєдіяльності закладу освіти.

Щодня нам надходить дуже багато запитань про вступ до Київського інституту Національної гвардії України. Наразі Міністерство освіти і науки спільно з Комітетом освіти, науки та інновацій Верховної ради України в оперативному режимі працює над остаточним механізмом вступу у 2022 році (у зв’язку з скасуванням складання Державної підсумкової атестації та ЗНО), але ми вже можемо говорити про найголовніше:

– набір курсантів до Київського інституту НГУ ВІДБУДЕТЬСЯ! Хто ще не встиг подати заяву на вступ, може надіслати її на нашу електронну пошту: kingu2022@ukr.net;

– рекомендуємо кожному вступнику ознайомитись із інформацією на офіційному сайті КІНГУ kingu.edu.ua в розділі «Вступнику»;

– через війну росії проти України, вступ до закладів вищої освіти у 2022 році здійснюватиметься в особливому порядку, визначеному Міністерством освіти і науки України.

 

Будемо інформувати вас про наступні зміни до вступної кампанії.

Ми зробимо все можливе, щоб до нас вступили вмотивовані, патріотично налаштовані, гарно підготовлені абітурієнти, які готові захищати незалежність і суверенітет нашої Батьківщини!

Слава Україні!

Привіт